Nowy wymiar księgowości [FINTAXO.PL]

Asystent/ka Biura

Twój zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym zgodnie z aktualnymi przepisami prawa,
  • przygotowywanie zestawień/raportów na potrzeby wewnętrzne Spółki,
  • rozwiązywanie problemów i wyjaśnianie niezgodności księgowo-finansowych,
  • czynne uczestnictwo w obiegu dokumentacji księgowej oraz obiegu informacji w Spółce,
  • kompletowanie dokumentów księgowych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • doświadczenie w księgowości, bądź w dziale finansowym (mile widziane),
  • znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych (mile widziane),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów,
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych (biegła znajomość Excel),
  • komunikatywność, sumienność, dokładność, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy Kat. „B” (mile widziane),
  • umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu.

To oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną, kameralną atmosferę w pracy w organizacji,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (dostęp do platformy szkoleniowej ze szkoleniami on-line).

Benefity:

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Miejsce i forma zatrudnienia:

  • Plac Solny 18/19 lokal 6 (piętro IV), Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt b2b
  • część etatu, pełny etat
  • specjalista (mid / regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa, praca zdalna

Kontakt

Centrum Finansowe Fintaxo Sp z o.o.

NIP: 897-191-33-45

[email protected]

+48 570 968 239

Plac Solny 18/19 lokal 6 (piętro IV)

50-062 Wrocław

Formularz

Napisz nam czego potrzebujesz, jaką firmę reprezentujesz i pozostaw w wiadomości numer kontaktowy, pod którym możemy do Ciebie zadzwonić, bo taka forma komunikacji zdecydowanie usprawni nasz kontakt.